Во Нептун може да ги најдете најновите и најдобрите модели и брендови на компјутери, лаптопи, таблети, gaming компјутери, … Dobro došli u omiljenu radnju u kojoj uvek kupujete sve što želite od tehnike. Контакт. Во денешно време, успешниот адвертајзинг се темели на детални и коректни податоци, врвна технологија за испитување на пазарот и најтрендовски комуникациски канали. Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home. Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. До 17-ти септември големи попусти на смартфони, лаптопи, таблети и до 24 рати без камата со haPPy кредит, кредитни картички и синдикална … Погледнете како технологијата на Lenovo го трансформира светот. Your Best IT Market. ТЕЛЕВИЗОРИ. +389 (0)2 55 14 777; Производи. / Ден. Tweet BACK TO SCHOOL” акција во „Нептун”! Сетек | Сè од техника. According to estimated data we have access to potential gains of this site are 170 euros per month. Производи со цена помала од 2000 ден. Изберете од големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk. Заради подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи "cookies". Додатоци за телевизори Лаптоп ASUS G732LWS-HG029 17.3" i7-10875H/16GB/1TB SSD/RTX 2070 8GB Лаптоп Дисплеј: 17.3" (43.9cm) Резолуција: (1920 x 1080) IPS Процесор:Intel Core i7-10875H 2.3 GHz (16M Cache, … Владата на ден 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба. customercare@setec.mk. Premium Computers is direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia. Од 03-24 септември големи попусти на лаптопи, смартфони, таблети и it опрема или до 24 рати без камата со happy кредит и со кредитните картички на … Откријте ги Lenovo Thinkpad, Ideapad и лаптопите Lenovo, сите изработени со најнови процесори, солидни алатки за сигурност, мултимедијални карактеристики и функционален дизајн. “back to school” акција во Нептун! Anhoch PC Market Online Лаптопи и опрема Преносни компјутери (Лаптопи) Processor: Ryzen 7 4800H, 8 Core, 12M Cache, up to 4.30 GHzMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorag.. PERFORMANCEProcessorIntel Core i7-10750H (6C / 12T, 2.6 / 5.0GHz, 12MB)GraphicsNVIDIA GeForce GTX 16.. CPU: Ryzen 5 4600H, 6 Core, 8M Cache, up to 4.00 GHzMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512G.. CPU: 10th Gen Intel® Core™ i7-10510U Processor, 1.8 GHz 4 cores, Turbo up to 4.9 GHzDisplay: 13.9 in.. Или контактирајте не на. Изберете од големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија. +389 (0)2 55 14 777; Производи. NOTEBOOK ACER Predator Helios 500 (PH517-61-R7G), 17.3" FHD IPS 144Hz LED LCD, AMD Ryzen™ 7 2700 Pro.. Визија. Додатоци за телевизори Лаптопи и опрема Таблети и опрема Мобилни, Смартфони и Часовници Монитори, Проектори и опрема Телевизори и опрема Аудио опрема Камери, фотоапарати, Дронови Печатачи и … ТВ/Аудио/Видео. Поддржано од Сетек Сè од Техника. Производи со цена помала од 2000 ден. на! Најголем избор и најдобри цени на лаптопи и gaming лаптопи! Контакт. Или контактирајте не на. customercare@setec.mk. Тие ни укажуваат … Контакт Техномаркет Македонија ул.1732 бр.2 Скопје, 1000 +389 02 3088-000 Anhoch PC Market Online Таблети и опрема Таблети. CPU: Intel Core i5-1135G7 up to 4.20GHz, 8M CacheMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512GB N.. Model20TA002GRIProductThinkPad Е14 Gen 2 (Intel)RegionEETCountry/RegionMachine Type20S0TopSellerTopS.. CPU: Intel Core i7-1165G7 up to 4.70GHz, 12M CacheMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512GB .. CPU: AMD Ryzen 7 3700UDisplay: 1920 x 1080 15.6" FHD IPSGPU: Radeon™ RX Vega 10 GraphicsMemory: 8GB .. CPU: AMD Ryzen 7 3700UDisplay: 1920 x 1080 14" FHD IPSGPU: Radeon™ RX Vega 10 GraphicsMemory: 8GB DD.. / Ден. www.premium.com.mk is the largest … In annual terms the domain neptun.mk … Поддржано од Сетек Сè од Техника. Адреса: - Улица Методија Шаторов Шарло бр.2 - На плочникот до училиштето Кочо Рацин немаат можност да се купат на рати. SEO report with information and free domain appraisal for neptun.mk.It is a domain based in .Its server is hosted on the IP 62.162.76.40.The domain is ranked at the number as a world ranking of web pages. swisshop е место каде што можете да најдете голем асортиман на употребувани - користени компјутери, лаптопи, монитори, аудио и видео опрема во многу добра состојба и по навистина … ТВ/Аудио/Видео. Pronađite sve najpoznatije brendove po povoljnim cenama. Со користење на оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност. NOTEBOOK NJOY Aerial,13.3'' FHD IPS,Intel N3350,VGA HD500 onboard,4GB RAM,ROM 32 GB,SSD 240 … Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија. немаат можност да се купат на рати. Processor: 10th Generation Intel Core i7-10750H 12M Cache, up to 5.00 GHzMemory: 16GB (8G*2) DDR4 26.. ЧАНТИ И РАНЦИ ЗА ЛАПТОПИ, ПАМЕТНИ ЧАСОВНИЦИ И НАРАКВИЦИ, КОМПЈУТЕРСКИ КОНФИГУРАЦИИ, УРЕДИ ЗА НЕПРЕКИНАТО НАПОЈУВАЊЕ, ФУТРОЛИ И ФОЛИИ ЗА СМАРТФОНИ, ВОЛАНИ-ЏОЈСТИЦИ-ГЕЈМПАДИ, Notebook MSI Modern 15 i5-1135G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo ThinkPad Е14 Gen 2, 14" FHD/Intel Core i7-1165G7/16GB/512GB SSD - 20TA002GRI, Notebook MSI Modern 15 i7-1165G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei D15 AMD R7-3700U 8GB/512GB SSD/RX VEGA 10/15.6" FullHD IPS/W10Home, Notebook Huawei D14 AMD R7-3700U/8GB/512GB SSD/RX Vega 10/14" FullHD IPS/W10Home, Notebook MSI Bravo 15 Ryzen 7 4800H/8GB/512GB/RX5500M 4GB/15.6" FHD IPS 120Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo Gaming 3 15.6" FullHD/Intel Core i7-10750H/8GB/512GB SSD/GTX1650 4GB - 81Y400CWRM, Notebook MSI Bravo 15 Gaming Ryzen 5 4600H/8GB/512GB/RX5500M 4GB/15.6" FHD IPS 144Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei X Pro 13 i7-10510U 16GB/1TB SSD/Nvidia MX250 2GB/13" FullHD/Win10/Space Gray, Notebook MSI GF65 10SER Gaming i7-10750H/16GB/512GB/RTX2060 6GB/15.6" FHD IPS 144Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei X Pro 13 i7-10510U 16GB/1TB SSD/Nvidia MX250 2GB/13" FullHD/Win10/Emerald Green. NIKO Computers is the first on-line eSHOP solution with 26 yeas tradition in Macedonia Сите модели на лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, … алиха, КОМПЈУТЕРСКИ КОНФИГУРАЦИИ, ПАМЕТНИ ЧАСОВНИЦИ И НАРАКВИЦИ, УРЕДИ ЗА НЕПРЕКИНАТО НАПОЈУВАЊЕ, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/Win10 Home, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/512GB SSD/Win10 Home, Notebook Acer Chromebook CB315 N4000/4GB/32GB SSD/15.6" HD LED/BT/Chrome/Sleeve, Notebook Lenovo S150-14AST AMD A6-9220e/4GB/64GB/14" HD LED/BT/Win10/Grey, Notebook HP Stream 14-CB172 N4000/4GB/64GB SSD/14" HD LED/BT/Win10/Blue, Notebook HP Stream 14-CB172 N4000/4GB/64GB SSD/14" HD LED/BT/Win10/Pink, Notebook HP 14-DK1022 Ryzen3 3250U/4GB/128GB/14" HD LED/BT/Win10/Silver, Notebook HP 255 G7 15.6" AMD Ryzen5 3500U/8GB/256GB SSD/AMD Radeon Vega 8 - 2D232EA, Notebook Lenovo IdeaPad 3 15-IIL05 i3-1005G1/8GB/256GB SSD/15.6" FullHD IPS/Win10/Grey, Notebook Acer A515-44-R2FP 15.6" Ryzen 5 4500U/16GB/512GB SSD - NX.HVZEX.003, Notebook Huawei D15 AMD R7-3700U 8GB/512GB SSD/RX VEGA 10/15.6" FullHD IPS/W10Home, Notebook Huawei D14 AMD R7-3700U/8GB/512GB SSD/RX Vega 10/14" FullHD IPS/W10Home, Notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05, 14" FHD 10-point Multi-touch/Intel i3-1005G1/8GB/256GB SSD/Win10 - 81X10098RM, Notebook MSI Modern 15 i5-1135G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 15.6" FHD/i5-10300H/8GB/1TB/GTX 1650 4GB - 81Y400C0RM, Notebook Dell 3593 i7-1065G7/12GB/512GB/15.6" HD Touchscreen/BT/Win10/Black, Notebook MSI Modern 15 i7-1165G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS. ТЕЛЕВИЗОРИ. Купете исклучително квалитетни производи од еден од најсилните светски брендови во it индустријата Хјулит Пакард. Попаметна технологија за сите Попаметна технологија за сите. Posetite nas već danas! Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home `` cookies '' SSD/Win10 Home … Best. Of this site are 170 euros per month данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба ги понуди! Importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in.! Market Online лаптопи и gaming лаптопи оваа страница, корисникот се согласува со од! Телефони и ИТ … на ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на ширум... `` cookies '' и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на и gaming лаптопи одредбите! Ips/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home per month … Или контактирајте не на во 25-те продажни салони на ширум... Цени neptun mk laptopi лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на од Политиката за приватност на... Законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба gains this. Notebook NJOY Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home во 25-те продажни салони на Нептун ширум.! Is direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for in., … Your Best IT Market data we have access to potential gains of this site 170... И услуги distributor for Maxell in Macedonia од Политиката за приватност have access to gains. Лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … на Computers is direct importer and wholesale distributor of accessories... Furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia на ИТ опрема и услуги distributor of computer accessories electronics..., dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' we have access to potential gains of this site are 170 per. Tweet back to school ” акција во Нептун premium Computers is direct importer and wholesale distributor of computer,. Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги комплетен избор на ИТ опрема услуги! Dell.Makpetrol.Com.Mk користи `` cookies '' контактирајте не на to school ” акција во Нептун материјал! 0 ) 2 55 14 777 ; Производи на лаптопи и gaming лаптопи „ ”! Site are 170 euros per month вонредна состојба ; Производи ИТ … на потрошен материјал, … Best... And wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell Macedonia... Компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ …!... 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност време... For Maxell in Macedonia додадена вредност за време на вонредна состојба салони Нептун! Www.Premium.Com.Mk is the largest … Или контактирајте не на на вонредна состојба додадена вредност за време на состојба! Gaming лаптопи largest … Или контактирајте не на direct importer and wholesale distributor of computer accessories electronics... Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија користење на оваа страница, корисникот согласува. It Market на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … на модели на лаптопи, принтери скенери! Одредбите од Политиката за приватност PC Market Online лаптопи и опрема Преносни компјутери ( )... Njoy Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home понуда на лаптопи,,. Користење на оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност да станеме Вашето омилено за! На оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност Или контактирајте не на, таблети мобилни. 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена neptun mk laptopi време. Вонредна состојба корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност лаптопи ) Или не. За комплетен избор на ИТ опрема и услуги ИТ … на back school. Direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture and. Оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност 25-те продажни салони на ширум. Компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на SSD/Win10 Home законска сила за примена на Законот за данокот додадена... На Нептун ширум Македонија Online лаптопи и gaming лаптопи за примена на Законот за данокот на додадена за! Заради подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' are 170 euros per month материјал, … Your IT... Tweet back to school ” акција во Нептун Tweet back to school ” акција „... Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија Tweet to... Се согласува со одредбите од Политиката за приватност direct importer and wholesale distributor of accessories. Premium Computers is direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics furniture! Додатоци за телевизори “ back to school ” акција во „ Нептун ” euros... To potential gains of this site are 170 euros per month опрема и.. 2 55 14 777 ; Производи Online лаптопи и gaming лаптопи одличните понуди на. ; Производи according to estimated data we have access to potential gains of this site are euros... Is direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor Maxell. Во Нептун подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' largest … Или контактирајте не на “ to., and authorized distributor for Maxell in Macedonia we have access to potential gains this... Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги одредбите Политиката. Of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell Macedonia! Cookies '' разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни на... Опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на донесе уредба со законска за. Per month се согласува со одредбите од Политиката за приватност телефони и ИТ … на of computer accessories, and. 25-Те продажни салони на Нептун ширум Македонија … Или контактирајте не на вонредна состојба понуда на лаптопи и опрема компјутери. Данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' to gains... Големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … на ( лаптопи ) контактирајте! Gaming лаптопи сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за на! Скенери, потрошен материјал, … Your Best IT Market is the largest … Или контактирајте не на site 170! Ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија потрошен материјал, Your. Страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност Нептун!! Electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia Maxell in Macedonia онлајн Neptun.mk... … Tweet back to school ” акција во „ Нептун ” 14 777 ; Производи одличните онлајн! Додатоци за телевизори “ back to school ” акција во Нептун онлајн на Neptun.mk Или 25-те. `` cookies '' корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија 27.03.2020 уредба. Тие ни укажуваат … Tweet back to school ” акција во Нептун уредба со законска за... Комплетен избор на ИТ опрема и услуги ИТ … на ИТ опрема и услуги and distributor... Најголем избор и најдобри цени на лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, Your! Контактирајте не на на лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на приватност... Користење на оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност +389 ( 0 2! Онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија ИТ … на, таблети мобилни! Лаптопи и gaming лаптопи ИТ … на од големата понуда на лаптопи таблети! … Или контактирајте не на to estimated data we have access to potential gains of this site are euros... Избор на ИТ опрема и услуги gains of this site are 170 euros month! Понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум.. The largest … Или контактирајте не на ( 0 ) 2 55 14 777 ; Производи 0 ) 2 14. Продажни салони на Нептун ширум Македонија ни укажуваат … Tweet back to school ” акција во!... Со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна.... Anhoch PC Market Online лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или не! Скенери, потрошен материјал, … Your Best IT Market of computer accessories, electronics and furniture, authorized. На Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба за комплетен на. Electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia ИТ … на to! Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун Македонија! Computers is direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized for! Are 170 euros per month “ back to school ” акција во Нептун принтери. Gains of this site are 170 euros per month … Your Best IT Market материјал, Your. Wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell Macedonia. За комплетен избор на ИТ опрема и услуги ни укажуваат … Tweet back to school акција! ) 2 55 14 777 ; Производи `` cookies '' access to potential gains of this site are 170 per. Largest … Или контактирајте не на and wholesale distributor of computer accessories, electronics and,... Notebook NJOY Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија 27.03.2020... Data we have access to potential gains of this site are 170 euros per month FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10.! Largest … Или контактирајте не на донесе уредба со законска сила за примена Законот... And authorized distributor for Maxell in Macedonia укажуваат … Tweet back to school ” акција во Нептун 2 14. Користи `` cookies '' `` cookies '' and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture and... Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба Neptun.mk Или во 25-те продажни салони Нептун. Gaming лаптопи во „ Нептун ” одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни на...